CZEN

Veřejné zakázky

Nabídka služeb

Orientuji se v problematice veřejných zakázek, o této problematice přednáším na Metropolitní univerzitě v Praze (vedl jsem za posledních 8 let více než 30 bakalářských či diplomvých prací s danou tématikou) a aktivně realizuji výběrová řízení. Jsem schopen zajistit komplexní výběrové řízení od prvního až po poslední kroku, přičemž akcentuji naplňování jednotlivých bodů zákona. U náročnějších výběrových řízení spolupracuji s profesionálem.

Reference

Veřejné zakázky

  • HYDROPOL PROJECT & MANAGEMENT, a.s.
  • Realizace výběrových řízení v desítkách projektů, které jsem vedl od roku 2005
  • Řízení veřejných zakázek na univerzitě
  • Certifikace Ministerstva pro místní rozvoj

Vyjádření klientůS panem Mgr. Lubošem Janákem spolupracuji mnoho let a soutěže, které jsme společně připravili a realizovali, byly všechny úspěšné. Jeho přístup ke mně – organizátorovi soutěže – je vysoce profesionální a pohotový, stejné názory jsou slyšet i od Zadavatelů – příjemců dotací. Na každou spolupráci se mohu spolehnout.

Ing. Petr Šiška, zprostředkování služeb

S Lubošem Janákem jsem spolupracovala jako projektantka na třech projektech, které byly podkladem pro získání dotací. Spolupráce byla vždy vysoce profesionální a i díky tomu byly dotace získány. Případné problémy vyplývající ze zadání projektů se řešily rychle a klidně.

Miroslava Neubertová, autorizovaný inženýr

MŠ Dobřichovice

Myslím si, že pan Janák je schopný člověk na svém místě. Cením si u něj především spolehlivosti, vždy splní vše, na čem jsme se dohodli. Dále jste velmi pohotový a svědomitý, je velmi akční. Snaží se své klienty minimálně zatěžovat a řeší se ctí zadané úkoly. Jste slušný, ochotný, příjemného vystupování.

Bc. Monika Víšková, ředitelka MŠ Dobřichovice

Litobal, s.r.o.

Pan Mgr. Luboš Janák pro nás kompletně vypracoval dokumentaci k rozšíření naší výroby v rámci OPPI. Jednalo se o finančně náročný projekt v hodnotě několika mil.EUR. Díky velmi blízké a intenzivní spolupráci na přípravě projektu se nám podařilo dosáhnout na maximální možnou hranici dotovatelnosti celé akce. Spolupráce s Mgr. Janákem byla po celou dobu na vysoké profesionální úrovni. Řešení vzniklých problémů či drobných nesrovnalostí, které vždy takto rozsáhlé projekty přinesou, bylo velmi rychlé, fundované a bezkonfliktní. Pokud se v budoucnu naskytne pro naši společnost možnost získání dotace v nějakém rozvojově dotačním programu, nepochybuji o tom, že opět využijeme služeb Mgr. Janáka.

Ing. Zdenek Stojánek, jednatel Litobal, s.r.o.